הדברת חולדות בצורה הומאנית ואקולוגית

מכרסמים שונים ובפרט חולדות, ידועות כיצור בעל כושר הישרדות גבוה במיוחד, ולכן לא פלא שאלה הפכו במאה האחרונה למזיק האורבני מספר אחד.
החולדות בעלות אינטיליגנציה גבוהה במיוחד, כושר הישרדותי מפתיע, ועמידות בפני חומרים שונים.

כל התשובות שחיפשת על הדברת חולדות

הדברת חולדות בניגוד לנמלים או מזיקים אחרים היא לא עסק לכל אחד, ונדרשת מקצועיות וניסיון של מדביר המתמחה בפיזור רעלים מיוחדים.
חולדות לומדות להסתגל לשיטות ההדברה השונות שמשתמשים כנגדן, ועל כן יש צורך בחידוש השיטות והגברת המיומנויות מעונת הדברה אחת לשנייה ומדור לדור.
כיום, קיימות כמה שיטות הומאניות הרבה יותר ובטוחות גם לכם ולסביבה.

החולדות גורמות לנזקים רבים עבורנו בין אם מדובר בנזק לתשתיות מים וחשמל, קצרים ושריפות כתוצאה מפגיעה ברשת החשמל, לכלוך וזיהום בתעלות שהן חופרות תחת המבנים, הפצת מחלות לבני אדם וחיות מחמד, ופגיעה במשקים חקלאיים שונים.
חולדות מתמקמות לרוב במחסנים, עליות גג, מרתפים ובמחילות שבתוך הקירות ועל כן הנזקים להם הם גורמים פוגעים בנו בצורה אישית וקרובה.
מפגש עם חולדה גם אם לא כרוך בנזק או סכנה הוא בכל זאת אינו נעים ואף מבהיל.

קיימות לא מעט שיטות להדברת חולדות, החל מפיזור רעלים מסוכנים, מלכודות מכניות שהורגות, מלכודות דבק שגורמות לחולדה לפגוע בעצמה או לרעוב ועוד ועוד.
כיום יש רצון לעבור לשיטות הומאניות שגם לא פוגעות בחולדות וגם אינן מסוכנות לסובבים ולסביבה.
פיזור חומרים דוחי חולדות, מכשור שמרחיק מכרסמים באמצעות גלי קול או אור מיוחדים, שיטות הדברה ביולוגיות ועוד דרכים יצירתיות להתמודד עם המזיק המנדנד.

חברות המתמחות בביצוע הדברת חולדות בדרכים הומאניות לרוב ישתמשו בשיטות אלקטרוניות או ביולוגיות כאשר הדגש על הדברה זו הוא בעיקר מניעה.

אין ספק כי עתיד ענף ההדברה כולו הוא המעבר לשימוש בשיטות הדברה הומאניות ושימוש בחומרים ירוקים שאינם מסכנים את הלקוח או את הסביבה.
הדברת מכרסמים היא חוד החנית של פיתוחי ההדברה הירוקה, ואלה מעניקים לכם יכולת לבצע הדברה במחיר זול  ובביצועים שלא נופלים מפעולות ההדברה המסורתיות.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הדברת עש

הדברת עש

הדברת עש היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של הדברת עש. אומנם על פני השטח העש נראה כפרפר תמים, שאינו עושה יותר מידי

קרא עוד »
הדברת עכבישים

הדברת עכבישים

הדברת עכבישים ישנם לא מעט אנשים שחוששים מעכבישים, מאחר ומדובר על חרק שלא כל אחד היה רוצה לפגוש בבית שלו. אומנם נכון כי רוב העכבישים

קרא עוד »
טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות אף אחד לא היה רוצה לגלות כי הוא נאלץ להתמודד עם אורחים לא רצויים בדמותם של טרמיטים בקירות הבית. אומנם הטרמיטים אינם נפוצים

קרא עוד »