הדברת חשופיות בגינה

כל חובבי הגינון יודעים כי תופעה של חשופיות וחלזונות בגינה עלולה לפגוע קשות בצמחים שלהם. לכן אין זה מפתיע כי רוב האנשים בוחרים להילחם בתופעת החשופיות, אשר פולשות לגינות שלהם ומתחילות לנשנש את החסות, הירקות ולמעשה כל דבר אחר שנקרא בדרכן. אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירות של הדברת חשופיות בגינה ברמה הגבוהה ביותר. מדובר על שירות חשוב וחיוני, שיכול להציל את גינת הירק שלכם ולחסוך לכם לא מעט זמן, כסף והתעסקות מיותרת. יש לזכור כי הדברה מקצועית תהיה תמיד יעילה ומהירה יותר מהדברה ביתית, הכוללת לרוב שימוש במלכודות או בחומרי הדברה פחות יעילים.

הדברת חשופיות בגינה

מה כדאי לדעת לגבי הדברת חשופיות בגינה?

קודם כל, כדאי לדעת כי חשופיות פעילות בעיקר בשעות הלילה, מאחר וזה הזמן שלהן לצאת מהמחבוא ולחפש אחר מקורות מים ומזון. כדאי לדעת כי במידה ומדובר על מספר מצומצם של חשופיות, ניתן לטפל בהן בצורה עצמאית, על ידי איסוף ידני מהצמחים והעברתם למיקום אחר, או לחילופין, שימוש במלכודות ביתיות. לא מעט אנשים למשל, משתמשים במלכודות בירה, על מנת למשוך את החשופיות ולאחר מכן להעביר אותן לשטח פתוח. הדבר נכון גם לגבי מזון לחתולים, מאחר והחשופיות נמשכות לריח החזק שלו, דבר המאפשר למשוך אותן הרחק מגינת הירק. מעבר לכך, כדאי לדעת כי החשופיות נמשכות למקומות חמימים בעלי אחוזי לחות גבוהה, המכילים צמחייה שיכולה להוות עבורם מקור מזון ומכסה. לכן אין זה מפתיע כי בכל גינה כמעט ניתן למצוא חלזונות וחשופיות, אשר נמשכים ללחות הגבוהה הנוצרת כתוצאה מההשקיה העודפת ולצמחי התבלין הרבים, המהווים מקור מזון טרי ורענן עבורם.

הדברת חשופיות בגינה – סודות המקצוע

כדאי לדעת כי ניתן למנוע או לפחות לצמצם משמעותית את כמות החשופיות בגינה שלכם, בתנאי שתקפידו לנקות אותה היטב משאריות של עלים וגזם. כמו כן, יש לרוקן תחתיות של עציצים וכל מקווי מים אחרים, העלולים למשוך אליהם את החשופיות. עם זאת, יש לזכור כי הדרך היעילה ביותר להיפטר מכמויות גדולות של חשופיות, היא באמצעות הזמנה של שירותי הדברת חשופיות בגינה. רק חברת הדברה מקצועית ומנוסה תדע להשתמש בחומרי ההדברה המתאימים ביותר ובשיטות ההדברה היעילות ביותר, על מנת להיפטר מהחשופיות ולהציל את הגינה שלכם. כדאי לדעת כי החשופיות נהנות מקצב התרבות מהיר במיוחד, מאחר וכל אחד מהפרטים מסוגל להטיל ביצים. כל פרט מסוגל להטיל עד 500 ביצים בשנה והפרטים הצעירים מגיעים לבגרות מינית תוך שלושה חודשים בלבד. לכן חשוב לא להזניח את הבעיה ולטפל בה מוקדם ככל הניתן.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירותי הדברת חשופיות בגינה ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי שמירה על בטיחות ועל כל התקנים המחמירים ביותר של המשרד להגנת הסביבה. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הרחקת זוחלים, מאחר ומדובר על אחד השירותים החשובים והחיוניים ביותר בעונת הקיץ. כמעט כל מי שיש לו

קרא עוד »
הדברת חפרפרת

הדברת חפרפרת

הדברת חפרפרת לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הדברת חפרפרת, מאחר ומדובר על מכרסם שידוע בנזק העצום שהוא מסוגל ליצור בגינה הפרטית. הדבר נכון במיוחד

קרא עוד »