הדברה לעסקים / הדברה לעסקי מזון

הדברה לעסקים - למקום נקי ממזיקים

כל מה שצריך וחשוב לדעת על הדברה לבתי עסק

הדברה לעסקים הוא שירות הדברה מקצועי המיועד למטרות הדברה ו/או מניעה של חרקים, מזיקים, מעופפים ומכרסמים בסביבת בית העסק. שירות מקצועי זה, בדומה לכל שירות הדברה אחר, חייב להתבצע על ידי אנשי הדברה מנוסים ומיומנים המחזיקים ברישיון הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

הדברה לעסקים

הדברה לעסקים - למי זה נחוץ?

הדברה לעסקים הוא שירות הדברה המיועד ומותאם לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לבצע פעולות הדברה כאלו ואחרות בשטח בית העסק, ואין זה משנה אם מדובר בחנות, דוכן, משרד, מחסן, מפעל או כל שטח מסחרי – תעשייתי אחר. פעולת הדברה לעסקים מותאמת באופן פרטני לסוג בית העסק אותו אתם מנהלים וגודלו ובהתאמה מרבית לסוגי החרקים, מזיקים ומכרסמים עימם אתם נדרשים להתמודד בסביבת בית העסק.

הדברה לבתי עסק - מה חשוב לדעת?

הדברה לעסקים היא פעולת הדברה מקצועית המיושמת באמצעות תכשירי וחומרי הדברה ידידותיים לסביבה המתאפיינים במינונים נמוכים של חומרים פעילים רעילים, וזאת על מנת לצמצם ואף למנוע כל נזק אפשרי לאנשים וחיות מחמד לאחר פעולת ההדברה. יחד עם זאת, חשוב לציין שלפני כל פעולת הדברה לעסקים, המדביר מחויב למסור לנו הנחיות מדויקות בכל הנוגע להכנת בית העסק לפעולת ההדברה ובכל הנוגע לפעולות הנדרשות לאחר ההדברה. כמו כן, המדביר מחויב במסירת מידע מלא ומקיף על חומרי ההדברה בהם הוא בוחר לעשות שימוש במהלך פעולות ההדברה וזאת לצורך מסירת המידע לצוותים הרפואיים במידה ונגרם נזק כזה או אחר לאדם שבא במגע עם חומרי ההדברה.

הדברה לעסקי מזון

הדברת עסקי מזון מהווה תחום התמחות ספציפי בענף ההדברות, וזאת לנוכח ההנחיות והדרישות המיוחדות המונהגות על ידי המשרד לאיכות הסביבה ומשרד הבריאות בכל הנוגע להדברת עסקי מזון. כפועל יוצא מכך, הדברת עסקים בענף המזון, החל ממפעלי ייצור של סוגי מזונות, דרך מסעדות, בתי קפה ודוכני אוכל ועד הדברת מטבחים תעשייתיים ומוסדיים, חייבת להיעשות באמצעות חברת הדברה מנוסה ומקצועית בענף ההדברה בכלל ובתחום הדברת עסקי מזון בפרט.

הדברה ומניעה - הדרך הבטוחה להדברת עסקים

הדברה לעסקים ובתוכם שירותי הדברת עסקי מזון, היא פעולת הדברה המיועדת לצרכי הדברתם של כל סוגי החרקים, מעופפים, מזיקים ומכרסמים המצויים בסביבת בית העסק, לרבות, דבורים וצרעות, זבובים ויתושים, פרעושים, נמלים, תיקנים, חרקים ומכרסמים למיניהם. לצד פעולות ההדברה המתקיימות בבית העסק, קיימת חשיבות רבה לקיומן של פעולות מנע המסייעות במניעת הימצאות חרקים ומזיקים כאלו ואחרים בסביבת בית העסק.

אצלנו בחברת עכברי הבית הדברות, תוכלו ליהנות גם משירותי הדברה מקצועיים ובטיחותיים בסביבת בית העסק, וזאת לצד שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לפעולות מנע הנחוצות לכם לצורך הרחקת מזיקים, חרקים ומכרסמים בהתאם לסוג ואופי בית העסק. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו מחלקת הדברה ייעודית המתמחה בפתרונות הדברה לצרכי הדברת עסקי מזון באשר הם. למידע נוסף בנושא לחצו כאן וצרו איתנו קשר עוד היום.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

סוגי הדברות

סוגי הדברות

סוגי הדברות בישראל יש לא מעט סוגים של מזיקים שמפריעים את מנוחתנו ביניהם חולדות ועכברים, נחשים, יונים, מקקים מסוגים שונים, טרמיטים, נמלים, זבובים, יתושים ועוד.

קרא עוד »
כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ אחד השירותים הפופולארים בישראל הוא שירות ההדברה. הוא נפוץ בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק, יש גם הדברות בעונות מעבר ובחורף.

קרא עוד »
מחירי הדברות

מחירי הדברות

מחירי הדברות בין השירותים הכי נפוצים במשק הבית הישראלי הוא שירות הדברות. ישראלים ובצדק לא אוהבים שמסתובבים להם חרקים ומזיקים מסוגים שונים, בטח לא כאלה

קרא עוד »
הדברה משולבת

מהי הדברה משולבת?

מהי הדברה משולבת? אין ספק כי הדברה משולבת נחשבת היום לאחת מסוגי ההדברות המומלצות והפופולאריות ביותר בתחום. לא מעט אנשים יעדיפו להזמין הדברה משולבת, מאשר

קרא עוד »