5 סיבות להזמין לוכד עכברים ולא לעשות זאת לבד

אף אחד מאיתנו לא חולם על הרגע שאדון מיקי מאוס או גברת מיני מאוס יחליטו לבקר דווקא בבית או בדירה שלנו. בהתחלה אנחנו לא ממש בטוחים שאכן מדובר בעכבר, ואז אנחנו מגלים שבכל יום מחדש שוב יש שאריות של קקי וחושבים לעצמנו, רגע, אולי אנחנו יכולים לטפל בבעיה הזו בכוחות עצמנו. אז לא. הנה 5 סיבות מדוע כדאי להזמין לוכד עכברים ודווקא לא לנסות לעשות את זה בעצמכם.

5 סיבות להזמין לוכד עכברים ולא לעשות זאת לבד

סיבה מספר 1: העכברים הרבה יותר חכמים ממה שאתם חושבים

כן זה נכון. עכברים הם חיה מאוד מתוחכמת ויש להם דרך לפעול. הם שמים לב לכל שינוי כמעט ולכן הם מאוד זהירים. בנוסף, הם מכירים את נושא המלכודות ולכן לא ממהרים להגיע אליהן. לכן, שווה להזמין לוכד שמכיר ויודע את כל השיטות והטריקים שיעזרו כדי ללכוד את העכבר.

סיבה מספר 2: מאוד קשה לדעת מאיפה הם מגיעים

המבנה הפיזי של העכברים מאפשר להם גמישות מטורפת והם גם מאוד זריזים. הם מגיעים לכל חור ולו הקטן ביותר. יחד עם זאת ולמרות שיש לפעמים סימנים של קקי, מאוד לא פשוט להבין את המסלול שהעכבר עושה ולכן הרבה פעמים אנחנו לא באמת יודעים איפה להניח את המלכודות.

סיבה מספר 3: יש פתרונות שרק לוכד/מדביר מוסמך יכול להשתמש בהם

יש כל מיני פתרונות המסייעים בלכידת עכברים שרק מדביר או לוכד מוסמך יכול לעשות בהם שימוש. למשל, רעל עכברים או מלכודת קפיץ אסורים לשימוש בשיטת עשה זאת בעצמך ויכולים להיות מסוכנים ממש.

סיבה מספר 4: כי בקלות אפשר ללכת לאיבוד

השוק מציע מגוון עצום של פתרונות ללכידת עכברים ביניהם מלכודות קפיץ, מלכודות דבק, מלכודות המכילות רכיב המשדר ריח של חמאת בוטנים אליה העכברים נמשכים, מלכודות האכלה ועוד. לא תמיד אנו יודעים מה הפתרון המתאים והטוב ביותר.

סיבה מספר 5: כי זה פשוט מהיר יותר

אם אתם רוצים שהעכבר יילכד וכמה שיותר מהר, אין לכם סיבה באמת לחכות ופשוט עליכם להזמין לוכד עכברים. ללוכד יש את הידע, הניסיון וכל מה שצריך כדי ללכוד את העכבר תוך זמן קצר.

מחפשים לוכד עכברים מקצועי שילכוד את העכבר ויחזיר את השקט והשלווה אל הבית שלכם? חברת עכברי העירמתמחה בלכידת עכברים הן בבתים גדולים ווילות, הן בדירות ובתי מגורים והן בבתי עסק. נשמח לסייע לכם שלב אחר שלב ולשלוח אליכם מומחה ללכידת העכבר או העכברים ולמציאת הפתרון המתאים ביותר עבורכם. אחריות מלאה על כל הדברה.

אנו עושים שימוש בידע אותו צברנו במשך שנים ומגוון של פתרונות שיסייעו לנו ללכוד את העכבר מהר ככל הניתן. לפרטים ומידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הרחקת זוחלים, מאחר ומדובר על אחד השירותים החשובים והחיוניים ביותר בעונת הקיץ. כמעט כל מי שיש לו

קרא עוד »