הדברת נמלים - באילו מצבים אסור להתעלם לחלוטין מנמלים בבית ?

אחת ההדברות הכי נפוצות אצלנו כאן בישראל היא הדברת נמלים. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת על הכוכבות של עונת הקיץ הנמלים. נמלים יכולות להופיע בכל מקום, גם בבתים פרטיים, גם בדירות צמודות קרקע והן אפילו מטפסות עד לקומה 20 וזה למרות שהמושבה שלהן נמצאת בתוך האדמה. אחת הבעיות עם נמלים היא העקשנות שלהן. כלומר ממש לא פשוט להיפטר מהן! חשוב גם להבין שיש מצבים שבהם אסור להתעלם מהן, גם משום שהן מתרבות בקצב מסחרר וגם משום שיש זנים שעוקצים כמו נמלת האש למשל.

הדברת נמלים - באילו מצבים אסור להתעלם לחלוטין מנמלים בבית ?

האם הן באמת מופיעות רק בעונת הקיץ?

ובכן, זה לא ממש מדויק. אמנם הנמלים פעילות יותר בקיץ, אבל הן נוכחות גם באביב ובחודשי הסתו. חשוב להבין כי ברוב המקרים, ריסוס ביתי לא מספיק יעיל במצב של מכת נמלים וזה אפילו גורם לנזק. כלומר הריסוס יגרום לכך שהמלכה תטיל יותר ביצים וזה בגלל שאספקת המזון בקן פוסקת. לכן, כדי שניתן יהיה להיפטר מהנמלים באמת, צריך להבין איפה נמצא הקן ולרוב הוא ממוקם 3-5 מטרים בתוך האדמה.

טעות שחשוב לא לעשות

אחת הטעויות שאנשים עושים היא לפזר פיתיונות של גל וחומרי הדברה באותו מקום. כן אפשר לעשות טיפול שהוא משולב כלומר גם לשים פיתיונות גל וגם לרסס נגד נמלים, אבל זה צריך להיות בנפרד, באזורים אחרים. מה שטוב בפיתיונות גל בשונה מפתרונות אחרים הוא שהנמלים מעבירות אותו לקן עצמו ואז כל שאר הנמלים ניזונות ממנו. הפיתיון מוביל לכך שהן מאבדות מהר מאוד את התחושת רעב שלהם וזה גורם להן למות. יש כל מיני סוגים של פיתיונות וצריך להתאים את זה לסוג הנמלים ולעונה בשנה. יש כל מיני פיתיונות שאפשר לקנות בחנויות עשה זאת בעצמךוגם בחנויות של גינון או הדברה. כאשר התופעה היא בהיקף קטן, הרבה פעמים זה יכול לעזור אבל מבלי לרסס כי שוב מדובר בשתי פעולות שהן סותרות האחת את השנייה.

לא הצלחתם להיפטר מתופעת הנמלים? הזמינו מדביר!

במידה והתופעה ממשיכה, שווה לפנות למדביר מקצועי שיספק לכם שירות יעיל ומהיר ויעלים את הנמלים מביתכם. מדביר מקצועי עם הידע נכון ידע להתחקות אחרי הקן ואתם תוכלו לחזור ולהיות בבית נקי ואסתטי ללא מזיקים.

מחפשים חברה מקצועית לביצוע הדברת נמלים? אצלנו ב“עכברי העיר“ תוכלו להנות משירות מקצועי, יעיל ומהיר תוך שימוש באמצעי ההדברה המתקדמים ביותר. אם יש לכם נמלים בבית, אל תחכו שהבעיה תחמיר. כל שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לפנות אלינו ואנחנו נשמח לתאם לכם הדברה בזמן שמתאים לכם מבלי להתפשר על שום דבר בדרך. אחריות על כל הדברה מובטחת. השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ונחזור אליכם במהרה.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים