הדברת משרדים

הדברת משרדים - למשרד נקי ממזיקים

כל מה שצריך וחשוב לדעת על הדברת משרדים

הדברת משרדים הוא שירות מקצועי המיועד למטרות הדברה ו/או מניעה של חרקים, תיקנים ומזיקים נוספים בסביבת העבודה המשרדית. שירות מקצועי זה, בדומה לכל שירות הדברה אחר, חייב להיות מיושם על ידי אנשי הדברה מנוסים ומיומנים המחזיקים ברישיון הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

הדברת משרדים

חומרי הדברה לסביבת העבודה המשרדית - מה חשוב לדעת?

בדומה לשירותי הדברה בשטח דירות מגורים ובתים פרטיים, גם שירותי הדברה לסביבת העבודה המשרדית מיושמים באמצעות חומרי הדברה נטולי ריח המכילים בתוכם מינונים זניחים של חומרים רעילים. השימוש בחומרי הדברה הנחשבים לידידותיים לסביבה, נועד למנוע ולצמצם נזקים אפשריים לבני אנוש וחיות מחמד העלולים להיחשף לחומרי ההדברה. חומרי ההדברה השונים המשמשים למטרות הדברת משרדים נועדו לצרכי הדברתם של כל סוגי המזיקים המצויים בסביבת המשרד, לרבות, תיקנים, פרעושים, פשפשים, נמלים וסוגי חרקים נוספים.

שימו לב- הדברת מכרסים בשטח המשרד היא פעולת הדברה נפרדת והיא מיושמת באמצעות תמיסות רעילות המפוזרות באזורים סמויים אשר אינם חשופים לעובדי המשרד, כגון: קווי צנרת ובורות ביוב בסביבת המשרד.

הזמנת שירותי הדברה למשרד - מה חשוב לדעת?

כאשר מזמינים שירותי הדברה לסביבת העבודה המשרדית, חשוב להפקיד על מספר כללים מקדימים וביניהם:

  1. וודאו שהמדביר מחזיק ברשותו רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד לאיכות הסביבה
  2. וודאו שהמדביר עושה שימוש אך ורק בחומרי הדברה ידידותיים לסביבה ו/או חומרי הדברה ירוקים המיוצרים מתרכובות שונות מהצומח
  3. הקפידו לקבל הנחיות מקצועיות מהמדביר בכל הנוגע לפעולות הכנה נדרשות לקראת ההדברה והנחיות מקצועיות בכל הנוגע לאופן אוורור סביבת העבודה המשרדית לאר פעולות ההדברה
  4. וודאו שהמדביר מוסר לכם מידע מדויק אודות כל סוגי חומרי ההדברה בהם הוא עושה שימוש
  5. וודאו שהמדביר מעניק לכם תעודת אחריות בכתב בגין פעולות

הדברת משרדים - מתי מומלץ?

שירותי הדברת משרדים מיועדים גם למטרות הדברה של מזיקים וחרקים שונים המצויים בסביבת המשרד וגם למטרות מניעה. לפיכך, שירותי ההדברה מומלצים לכל אחד ואחת מבעלי המשרדים שביניכם המעוניין להדביר ו/או למנוע הימצאות מזיקים וחרקים למיניהם בסביבת העבודה המשרדית. את פעולות ההדברה מומלץ לתזמן למועדים בהם עובדי המשרד מצויים בחופשה מרוכזת בת מספר ימים ו/או לקראת ימות סוף השבוע בו העובדים אינם מצויים במשרד. יחד עם זאת, במקרים דחופים חשוב לקיים את פעולות ההדברה ללא דיחוי ואף להעניק לעובדי המשרד יום חופש מרוכז על חשבון המעסיק.

אנחנו בחברת עכברי הבית הדברות, עוסקים ומתמחים בשירותי הדברת משרדים כבר למעלה מ-20 שנים, ולאורך כל השנים אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי הדברה המותאמים לסביבת העבודה המשרדית ולסוגי החרקים והמזיקים אותם אנו נדרשים להדביר. שירותי ההדברה שלנו כוללים אחריות לכל הדברה.

למידע נוסף בנושא הדברת משרדים ומקומות עבודה נוספים, צרו איתנו קשר כאן

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

סוגי הדברות

סוגי הדברות

סוגי הדברות בישראל יש לא מעט סוגים של מזיקים שמפריעים את מנוחתנו ביניהם חולדות ועכברים, נחשים, יונים, מקקים מסוגים שונים, טרמיטים, נמלים, זבובים, יתושים ועוד.

קרא עוד »
כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ אחד השירותים הפופולארים בישראל הוא שירות ההדברה. הוא נפוץ בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק, יש גם הדברות בעונות מעבר ובחורף.

קרא עוד »
מחירי הדברות

מחירי הדברות

מחירי הדברות בין השירותים הכי נפוצים במשק הבית הישראלי הוא שירות הדברות. ישראלים ובצדק לא אוהבים שמסתובבים להם חרקים ומזיקים מסוגים שונים, בטח לא כאלה

קרא עוד »
הדברה משולבת

מהי הדברה משולבת?

מהי הדברה משולבת? אין ספק כי הדברה משולבת נחשבת היום לאחת מסוגי ההדברות המומלצות והפופולאריות ביותר בתחום. לא מעט אנשים יעדיפו להזמין הדברה משולבת, מאשר

קרא עוד »