איך להכין את הבית לקראת הדברה?

אחד התפקידים הכי חשובים של מדביר מקצועי או חברת הדברה מקצועית הוא לספק למשפחה או לצוות המשרד הנחיות לגבי כיצד להתנהל ואיך להכין את הבית לקראת הדברה. כל מזיק שונה מהאחר לכן כל הדברה שונה מהשניה ויש לא מעט מידע שצריך להיות מודעים אליו. יש בתים עם תינוקות ויש כאלה בלי, יש בתים עם בעלי חיים ויש כאלה בלי ולכן חשוב להבין כיצד עלינו להתנהל בצורה אחראית ומדוייקת.

איך להכין את הבית לקראת הדברה

הדברת תיקנים

מדובר באחת ההדברות הכי נפוצות בישראל. תיקנים מתרבים בקצב גבוה מאוד ויש כמה סוגים שלהם ביניהם התיקן האמריקאי והתיקן הגרמני. תיקנים מגיעים בעיקר מהביוב והם מחפשים מזון. לכן, שמירה על היגיינה, ריקון פחי אשפה והימנעות מהשארת אוכל פתוח מסייעת להפחית את הסיכוי לבעיה. תיקנים אוהבים להסתתר בארונות של המטבח, במגירות ואפילו הם מגיעים לתוך מוצרי חשמל כמו תנורי ביתי, טוסטר ומיקרוגל. כדי להכין את הבית לקראת הדברת תיקנים יש לפנות את כל הכלים שיש לכם בארונות המטבח ולהכניס מזון פתוח לקופסאות סגורות ואטומות. בנוסף, יש להיערך לעזיבה של השטח למשך 2-8 שעות, תלוי בסוג ההדברה ואם יש לכם ילדים ו/או חיות מחמד.

הדברת מכרסמים

כאשר מדברים על הדברת מכרסמים, בדרך כלל מדובר על הדברת חולדות או הדברת עכברים. מאוד מומלץ לפני שמגיע המדביר לפנות את הרהיטים שצמודים לקירות ולראות שאין בקירות כל מיני חורים ומכילות שהמכרסמים הכינו לעצמם. מכילות אלה יכולות לשמש את המכרסמים למסתור ומעבר מחלל לחלל. אם יש לכם בבית מזווה, ארונות עם אוכל, מגירות שאינן אטומות או מחסן, שווה לרוקן את התכולה ולדאוג לנקות את הצואה של המכרסמים כדי שתוכלו לעקוב אחרי מה שנעשה אחרי הטמנת המלכודות.

הדברת טרמיטים

שמדובר בהדברת טרמיטים אין הרבה מה לעשות חוץ מלהזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה בשיטת קידוח.

הדברת פרעושים ופשפשים

יש לשאוב את כל השטיחים והרהיטים מאבק. במקומות אלה מסתתרות ביצים. מומלץ לנקות בצורה יסודית חריצים וחורים בכל החללים בבית ולראות שאין אבק שהצטבר משום שגם בשאריות של אבק יש ביצים. כאשר מדובר על צורך בהדברת פרעושיםבמידה ויש לכם חיות מחמד, יש להעביר אותם טיפול יסודי נגד מזיקים אלה. מומלץ לכבס בגדים, מגבות, מצעים ושאר טקסטיל בחום גבוה. יש לנקות מזרנים עם שואב אבק עוצמתי

רוצים לקבל מידע נוסף לגבי כיצד להכין את הבית לקראת ההדברה? חברת עכברי העירהיא בין חברות ההדברה המובילות בישראל. שנים של ניסיון, ידע והכשרות של מדבירים מנוסים מסייעים לנו להתמודד עם כל מזיק בכל מרחב שהוא ובכל רמה. כל שנותר לכם לעשות הוא פשוט ליצור איתנו קשר ולתאם הדברה לזמן שמתאים לכם. תוכלו לספק לנו טלפונית את כל המידע ואנו נענה לכם על כל השאלות.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים