הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש- על ידי אנשי מקצוע מיומנים

כל מה שצריך וחשוב לדעת על הדברת נמלת האש

נמלי אש הן סוג של נמלים עוקצות שעקיצתן כואבת ומהווה מטרד הנמשך בין מספר שעות למספר ימים, כאשר בקרב אנשים עם רגישות לעקיצות, עקיצתה של נמלת האש עלולה להוביל לצורך בקבלת טיפול רפואי. קיימים שני סוגים עיקריים של נמלת האש, הסוג הגדול יותר הנפוץ בעיקר במדינות דרום אמריקה והסוג הקטן יותר הנפוץ גם בישראל. נמלת אש קטנה ידועה גם בשם נמלה אדומה או נמלת חשמל וצבעה אדום – צהבהב. סוג זה של נמלת האש נפוץ באזורים שונים בארצנו והוא מתאפיין בין היתר בעבודה שקשה להיפטר ממנו מכיוון שהוא משתלט על אזורים גדולים. אז איך מבצעים הדברה נגד נמלי אש?

הדברת נמלת האש: מה חשוב לדעת על הדברת נמלי אש?

הימצאותה של נמלת אש בסביבת המגורים - מה חשוב לדעת?

קיני נמלי האש מצויים בעיקר בשטחים פתוחים כגון: גינות ציבוריות, פארקים עירוניים, מדשאות וכדומה, אך בשנים האחרונות, אנו נחשפים ליותר ויותר מקרים בהם קיני נמלי האש מצויים גם בסביבת המגורים ובעיקר בבתים פרטיים עם גינות/חצרות. כמו כן, אנו עלולים "לייבא" נמלי אש אל תוך סביבת המגורים כאשר אנו מקיימים פיקניקים ואירועים שונים בשטחים פתוחים, פארקים וכדומה.

הדברת נמלת האש - כיצד?

נמלי אש נחשבות לסוג של נמלים שקשה מאוד להיפטר מהן, ולכן, תהליך של הדברת נמלת האש נעשה במספר שלבים הכוללים בין היתר הצבת פיתיונות באזור בו מצויים קיני נמלי אש ושימוש בחומרי הגברה ייעודיים. ברוב המקרים, הימצאותן של נמלי אש בסביבת המגורים, מחייבת פעולת הדברת נמלי אש בכל סביבת המגורים, בין אם מדובר בבית פרטי עם גינה או חצר ובין אם מדובר במבנה מגורים משותף בו קיימת חשיבות רבה להדברת שטחים פתוחים בנוסף לפעולת הדברת נמלת האש בשטחה של דירת מגורים בתוך המבנה.

שימו לב – בדומה לכל פעולת הדברה אחרת, גם הדברת נמלת האש, חשוב ומומלץ שתעשה על ידי אנשי הדברה נגד נמלי אש, מנוסים ומיומנים המתמחים בהדברת נמלים בכלל והדברת נמלי אש בפרט. אומנם תוכלו לבצע פעולות הדברה מסוימות באופן עצמי באמצעות שימוש בפיתיונות כאלו ואחרים המיועדים לצורך הדברת נמלי אש, אך לאחר מספר שבועות או חודשים אתם עלולים להיווכח כי קיני הנמלים לא הושמדו במלואן ונמלי האש עדין פעילות בתוך סביבת המגורים.

כיצד להימנע מהימצאותן של נמלי אש בסביבת המגורים?

להלן מספר טיפים שיסייעו לכם למנוע או לצמצם את הימצאותה של נמלת האש בביתכם:

  • הפקידו על פעולות תחזוקה וניקיון תדירות בעיקר בסביבת המטבח ובחדרים רטובים
  • הפקידו לרחוץ ולשטוף היטב מערכות אוכל אשר שימשו אתכם לצורך פיקניקים וכדומה מחוץ לבית ודאגו לעשות זאת איך שאתם מגיעים הביתה
  • סתמו חריצים וסדקים בקירות הבית באמצעות חומרי שפכטל כאלו ואחרים

רוצים לדעת יותר על הדברת נמלת האש? צוות המומחים של עכברי העיר הדברות כאן לרשותכם. לחצו כאן וצרו איתנו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

סוגי הדברות

סוגי הדברות

סוגי הדברות בישראל יש לא מעט סוגים של מזיקים שמפריעים את מנוחתנו ביניהם חולדות ועכברים, נחשים, יונים, מקקים מסוגים שונים, טרמיטים, נמלים, זבובים, יתושים ועוד.

קרא עוד »
כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ אחד השירותים הפופולארים בישראל הוא שירות ההדברה. הוא נפוץ בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק, יש גם הדברות בעונות מעבר ובחורף.

קרא עוד »
מחירי הדברות

מחירי הדברות

מחירי הדברות בין השירותים הכי נפוצים במשק הבית הישראלי הוא שירות הדברות. ישראלים ובצדק לא אוהבים שמסתובבים להם חרקים ומזיקים מסוגים שונים, בטח לא כאלה

קרא עוד »
הדברה משולבת

מהי הדברה משולבת?

מהי הדברה משולבת? אין ספק כי הדברה משולבת נחשבת היום לאחת מסוגי ההדברות המומלצות והפופולאריות ביותר בתחום. לא מעט אנשים יעדיפו להזמין הדברה משולבת, מאשר

קרא עוד »