מהי הדברה משולבת?

אין ספק כי הדברה משולבת נחשבת היום לאחת מסוגי ההדברות המומלצות והפופולאריות ביותר בתחום. לא מעט אנשים יעדיפו להזמין הדברה משולבת, מאשר הדברה רגילה, מאחר ומדובר על הדברה אפקטיבית, יעילה וידידותית יותר לסביבה. מדובר על שיטת הדברה הכוללת בתוכה מספר שיטות הדברה שונות, דבר המעלה את רמת האפקטיביות של ההדברה. ברוב הפעמים, מדובר על שילוב בין שיטת הדברה כימית לשיטת הדברה ירוקה, כמו למשל השילוב של שימוש במלכודות לצד ריסוס נקודתי. אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירותי הדברה משולבת ברמה גבוהה. אנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי הדברה העומדים בתקנים המחמירים ביותר, תוך כדי הקפדה על מדבירים מקצועיים ומנוסים, המחזיקים ברישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה.

חומרי הדברה

מהם היתרונות של הדברה משולבת?

קודם כל, יש לזכור כי הדברה משולבת מכילה ברוב המקרים שיטות הדברה ירוקות, הנועדו מראש לאפשר הדברה ידידותית יותר לסביבה. לא פעם חומרי ההדברה הרעילים פוגעים בחיות הבר ואף מזהמים את הסביבה, מאחר והם נוטים לחלחל למי התהום, ובכך לגרום לנזקים סביבתיים משמעותיים. אך שימוש בשיטות ירוקות נחשב לידידותי יותר, מאחר והוא אינו רעיל לחיות הבר ואינו מזהם את הסביבה. הבעיה היחידה היא, שלא תמיד השיטות הירוקות יהיו אפקטיביות מספיק, עבור חלק מהמזיקים. לכן יהיה צורך לשלב בנוסף לשיטות הירוקות גם הדברה כימית, במטרה להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד. כמו כן, יש לזכור כי חלק מהמזיקים פיתחו עמידות לחומרי ההדברה השונים, לכן השילוב בין מספר שיטות הדברה מגוונות, יכול לספק את ההדברה היעילה והמומלצת ביותר.

מה מעולם לא סיפרו לכם לגבי הדברה משולבת?

המטרה הראשונית של הדברה משולבת היא להדביר את המזיקים השונים, תוך כדי שימוש מינימלי ככל הניתן בחומרי הדברה כימיים. לצורך כך, מדביר מקצועי ומיומן חייב להגיע לשטח ההדברה ולבחון היטב את השטח, במטרה להחליט לגבי שיטת העבודה היעילה והמתאימה ביותר למצב. ברוב המקרים, המדביר אמור להנחות את בני הבית לגבי הפעולות הנדרשות על מנת לצמצם ככל הניתן את הגורמים, אשר מעודדים את התרבות המזיקים במקום. למשל, המדביר יכול להמליץ על איטום של סדקים בקירות הבית או ייבוש מקורות מים עומדים בגינה, על מנת למנוע חדירה והתרבות של נחשים וסוגים שונים של חרקים. החוכמה היא כמובן לעבוד עם המדבירים המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את השילוב האידיאלי ביותר של שיטות ההדברה השונות, בהתאם לתנאי השטח.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירותי הדברה משולבת ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בהדברת כל סוגי המזיקים ונשמח לספק לכם שירות אדיב, מקצועי ואישי, תוך כדי הקפדה על התוצאות הגבוהות ביותר. אנו מספקים אחריות מקיפה על העבודה, מתוך האמונה בשיטת העבודה שלנו ובאפקטיביות הגבוהה של הדברה משולבת. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים