הדברת פרעושים

הדברת פרעושים -הדברה באחריות

כל מה שצריך וחשוב לדעת על הדברת פרעושים

הפרעושים הם חרקים פרוקי רגליים שלצורך התפתחותם הם נדרשים לתנאי לחות הקיימת בין היתר בסביבת המגורים של כל אחד ואחת מאיתנו.בישראל ידועים כ- 40 זנים שונים של פרעושים, כאשר 95% מתוכם הם טפילים הניזונים מדם יונקים ו-5% מתוכם הם טפילי עופות. מכיוון שהפרעושים הם חרקים מוצצי דם יונקים, הם מהווים מטרד יומיומי ואף עלולים לגרום למחלות שונות לבני אדם וחיות מחמד. עקיצת פרעוש באה לידי ביטוי בהופעת כתם אדום ומגרד על העור, החולף ברוב המקרים תוך מספר שעות או ימים, אך הדבר תלוי ברגישות האישית של כל אדם, כאשר במקרים מסוימים עלולים להופיע תסמיני אלרגיה.

זני הפרעושים הנפוצים ביותר בסביבת המגורים המודרנית הם פרעוש האדם, פרעוש הכלב ופרעוש החתול, כאשר שני הזנים האחרונים אינם ידועים כמעבירי מחלות אך הם בהחלט עלולים להוות מטרד עבור בני המשפה המגדלים חיות מחמד.

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים - מה חשוב לדעת?

הדברת פרעושים נחוצה בעיקר לאילו מבינכם המגדלים חיות מחמד בסביבת המגורים, כאשר במקרים אלו חשוב לטפל גם בסביבת המגורים וגם בחיית המחמד. כיום, תוכלו למצוא מספר הולך וגדל של תכשירים באמצעותם ניתן לטפל בבעיית הפרעושים בקרב חיות המחמד, וביניהם: אבקות ותרסיסים שונים אותם יש לפזר על חיית המחמד, כדורים הניטלים דרך הפה, תכשירי רחצה נגד פרעושים, קולרי צוואר בעלי יכולת הדברה ועוד. במקביל, הימצאותם של פרעושים בסביבת מגורים בה גדלים חיות מחמד, מחייבת אתכם בביצוע פעולות הכנה לקראת הדברת פרעושים וביניהן: שימוש בשואב אבק רב עוצמה במקומות המרבץ של חיות המחמד, ניעור משטחים המשמשים את בעלי החיים וחשיפתם לשמש.

בכל הנוגע לפעולת הדברת פרעושים בתוך מבנים בהם עלולים להימצא ביצי פרעושים או זחלי פרעושים, מומלץ לעשות שימוש בתכשירי הדברה מאושרים בלבד המונעים את התפתחותם של הביצים והזוחלים לכדי פרעושים בוגרים הניזונים מדם יונקים.

ריסוס משטחים לצרכי הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בשטח הבית וסביבת המגורים נעשית באמצעות ריסוס של חומרי ותכשירי הדברה המאושרים לשימוש לצרכי ההדברה. מינון חומרי ההדברה נקבע על ידי המדביר בשטח בהתאם לגודל הבית/דירה וסביבת המגורים ובהתאם היקף המשטחים הנדרשים להדברה ישירה וזאת במקרים בהם בשטח הבית/דירה גדלים חיות מחמד.

שימו לב – הימצאותם של פרעושים יכולה להתרחש גם בדירות ובתים בהם לא גדלים חיות מחמד, וזאת לנוכח תנאי לחות מסוימים המשמשים קרקע פוריה לבתי גידול של ביצי פרעושים. במקרים אלו, חשוב ומומלץ לטפל בבעיות נזילות, טחב וסימני רטיבות לפני או אחרי פעולת ההדברה אותן חשוב לבצע באמצעות חברת הדברות מנוסה ומובילה בתחומה.

מחפשים אתר פתרונות הדברה להדברת פרעושים? אצלנו בחברת עכברי הבית הדברות, תוכלו להבטיח לעצמכם פתרון מקצועי, יעיל ומיידי להדברת פרעושים בשטח הבית וסביבת המגורים. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

סוגי הדברות

סוגי הדברות

סוגי הדברות בישראל יש לא מעט סוגים של מזיקים שמפריעים את מנוחתנו ביניהם חולדות ועכברים, נחשים, יונים, מקקים מסוגים שונים, טרמיטים, נמלים, זבובים, יתושים ועוד.

קרא עוד »
כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ אחד השירותים הפופולארים בישראל הוא שירות ההדברה. הוא נפוץ בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק, יש גם הדברות בעונות מעבר ובחורף.

קרא עוד »
מחירי הדברות

מחירי הדברות

מחירי הדברות בין השירותים הכי נפוצים במשק הבית הישראלי הוא שירות הדברות. ישראלים ובצדק לא אוהבים שמסתובבים להם חרקים ומזיקים מסוגים שונים, בטח לא כאלה

קרא עוד »
הדברה משולבת

מהי הדברה משולבת?

מהי הדברה משולבת? אין ספק כי הדברה משולבת נחשבת היום לאחת מסוגי ההדברות המומלצות והפופולאריות ביותר בתחום. לא מעט אנשים יעדיפו להזמין הדברה משולבת, מאשר

קרא עוד »