תוך כמה זמן ניתן לחזור לאחר הדברה בבית?

בכדי להרחיק מזיקים מסוגים שונים הנמצאים במרחב הביתי שלנו כמו מקקים, נמלים, מכרסמים, יונים וכדומה הרבה פעמים עושים שימוש בחומרים שמזיקים בבני אדם. כמובן שלא כל מזיק דורש שימוש ברעלים, אבל הדברה נגד מזיקים מסוימים מחייבת לעשות שימוש בחומרים חזקים מספיק כדי שההרחקה אכן תתבצע. לכן, אחת השאלות שעולות פעם אחר פעם לפני שאנשים סוגרים עם מדביר מקצועי או חברת הדברות היא תוך כמה זמן ניתן לחזור  לאחר הדברה בבית?

למעשה, ברוב המקרים, אחרי ההדברה לא ניתן יהיה לחזור מיד הביתה. הסיבה לכך היא משום שהריכוז של החומרים באוויר, על גבי המשטחים ועל הרצפה הוא גבוה מאוד.

תוך כמה זמן ניתן לחזור לאחר הדברה בבית

משך הזמן שיש לשהות מחוץ לבית תלויה בסוג ההדברה

מדביר מקצועי מחוייב להנחות אתכם כיצד להתנהל לפני ההדברה וכיצד להתנהל אחריה. תקבלו הנחיות מדוייקות מתי אתם צריכים לצאת מהבית, אילו הכנות עליכם לעשות, מתי תוכלו לחזור ומתי ניתן לנקות את המשטחים השונים בבית. משך הזמן שיש לשהות מחוץ לבית, כאמור תלוי בסוג ההדברה.

משך הזמן שיש לשהות מחוץ לבית בהדברת נמלים או תיקנים

במידה והזמנתם מדביר לביצוע הדברה נגד נמלים או מדביר לביצוע הדברה נגד גוקים, תצטרכו לצאת מהבית לפחות לשעתיים או שלוש שעות. אם יש לכם בבית חיית מחמד כמו חתול או כלב, תצטרכו להוציא אותם מהבית למשך 8 שעות. במידה ואחרי ההדברה אתם מוצאים חרקים מתים, תצטרכו לזרוק אותם לפח ולמנוע מחיית המחמד להתקרב משום שאלו מכילים את הרעל לאחר שהם מתים.

משך הזמן שיש לשהות מחוץ לבית בהדברת קרציות או פרעושים

אם בוצעה אצלכם בבית הדברה נגד פרעושים או קרציות, תצטרכו לעזוב את הבית למשך 4 או אפילו 5 שעות.

טיפים חשובים שכדאי לאמץ לפני ואחרי ההדברה

  • לפני הדברת מקקים או מכרסמים מומלץ לפנות את הארונות והמזווה ממזון, שקיות ואריזות מזון פתוחות. את המזון הפתוח יש לארוז בקופסאות אטומות או להכניס למקרר בתוך שקית.
  • לאחר ההדברה אין לנקות את הרצפה, אלא להמתין במשך יומיים. במקרה של הדברה נגד קרציות או פשפשים יש להמתין עם השטיפה לפחות שבוע.
  • לא משנה איזו הדברה בוצעה אצלכם בבית, כדאי לפתוח את החלונות ולאוורר את הבית משום שהחומר עדיין נמצא על המשטחים.

מחפשים חברת הדברה מקצועית, יסודית ויעילה? חברה שתספק לכם לא רק שירותי הדברה מקצועיים אלא גם שקט ושלווה מהמזיקים המטרידים את מנחותכם? חברת עכברי העירבעלת ניסיון רב שנים בביצוע כל סוגי ההדברות. החברה מתמחה בהרחקת כל סוגי המזיקים בהתאם לחומרת הבעיה וקצב ההתרבות לצד התייחסות למרחב הביתי בו אתם נמצאים. אנו נשמח לתת לכם מענה מלא לכל שאלה ובקשה, להנחות אתכם בדיוק כיצד להתנהל לפני ואחרי ההדברה. כל שנותר לכם הוא ליצור איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם במהרה.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים