הדברה ירוקה

הדברה ירוקה – כי הבריאות שלכם חשובה!

כל מה שרציתם לדעת על הדברה ירוקה

בעבר הדברות של כלל המזיקים נעשו עם כימיקלים חזקים ורעילים, תחת עיקרון כי ככל שהרעל יותר חזק כך ההדברה יותר טובה. יאמר לזכות העיקרון כי אמנם השיטה פעלה, וככל שהחומר הפעיל היה יותר חזק ויותר רעיל, ההדברה שבוצעה הייתה יותר יעילה, בד בבד הפגיעה בסביבה ובבריאות של שוכני הבית הייתה קטלנית הרבה יותר.

כיום, הדברה ירוקה של מזיקים נהייתה הסטנדרט בעולם ההדברות תוך שימוש בפרוטוקלי הדברה מחמירים וירוקים עבור כל המזיקים להם ניתן טיפול כיום, וזאת ללא פגיעה ביעילות ההדברה.

המינוח ירוק הפך למילת מפתח בכל תחומי החיים שלנו, כך שלא פלא שכטרנד עולמי המבטיח מוצרים איכותיים יעילים ובטוחים, גם תחום ההדברה נכנס לתמונה ומציע הדברה ירוקה של מזיקים תוך שימוש בחומרים ידידותיים לבריאות ולסביבה.

הדברה ירוקה

יתרונותיה של הדברה ירוקה

היתרונות בביצוע הדברה ירוקה על פני ההדברה הישנה והמוכרת ראויים לציון ובהחלט ניתנים להבחנה. מלבד שהם אינם מזיקים לבני אדם וחיות המחמד, חסרי ריח וידידותיים לסביבה, חומרי ההדברה הירוקה עשויים מחומרים מן הצומח ולא מצריכים תהליכי יצור יקרים ורעילים שפוגעים בסביבה גם כן.

חומרי ההדברה מן הצומח מיוצרים כך שהם יפגעו בצורה ממוקדת ביותר במזיק אלים הם מיועדים כך שניתן להכניס לחומרים חומר פעיל בכמות מזערית ולפגוע במזיקים בלבד. בנוסף, חומרים אלה מהיותם מיוצרים מן הטבע וללא חומרים סינתטיים מתפרקים ביתר מהירות, ולכן אינם משאירים חותם על הסביבה כמו הכימיקלים הרעילים האחרים.

מומחי הדברה ירוקה

כאשר בוחרים לבצע הדברה ירוקה, כדאי טיפה להכיר את שוק ההדברה המקומי כפי שהוא היום. חשוב להבין כי לא כל מדביר שמפרסם שימוש בחומרי הדברה ירוקים הוא בהכרח מדביר שמתמחה בהדברה ירוקה. רצוי ואף הכרחי ליצור קשר עם המדביר לפני שמזמינים אותו ולברר מהי ההסמכה שלו בכל הנוגע להדברה ירוקה, באילו חומרים הוא משתמש ולהתרשם מהידע והמקצועיות שלו בתחום.

אל תתפשרו ובררו כל פרט קטן, הבינו האם החומרים שהוא משתמש מאושרים על ידי משרד הבריאות ובדקו האם ההדברה מתאימה לבעיה הספציפית שלכם.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

סוגי הדברות

סוגי הדברות

סוגי הדברות בישראל יש לא מעט סוגים של מזיקים שמפריעים את מנוחתנו ביניהם חולדות ועכברים, נחשים, יונים, מקקים מסוגים שונים, טרמיטים, נמלים, זבובים, יתושים ועוד.

קרא עוד »
כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ

כך תמצאו מדביר מומלץ אחד השירותים הפופולארים בישראל הוא שירות ההדברה. הוא נפוץ בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק, יש גם הדברות בעונות מעבר ובחורף.

קרא עוד »
מחירי הדברות

מחירי הדברות

מחירי הדברות בין השירותים הכי נפוצים במשק הבית הישראלי הוא שירות הדברות. ישראלים ובצדק לא אוהבים שמסתובבים להם חרקים ומזיקים מסוגים שונים, בטח לא כאלה

קרא עוד »
הדברה משולבת

מהי הדברה משולבת?

מהי הדברה משולבת? אין ספק כי הדברה משולבת נחשבת היום לאחת מסוגי ההדברות המומלצות והפופולאריות ביותר בתחום. לא מעט אנשים יעדיפו להזמין הדברה משולבת, מאשר

קרא עוד »