הדברה ירוקה - עכברי העיר הדברות דואגים לשקט שלך ממזיקים!

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה – כי הבריאות שלכם חשובה!

כל מה שרציתם לדעת על הדברה ירוקה

בעבר הדברות של כלל המזיקים נעשו עם כימיקלים חזקים ורעילים, תחת עיקרון כי ככל שהרעל יותר חזק כך ההדברה יותר טובה. יאמר לזכות העיקרון כי אמנם השיטה פעלה, וככל שהחומר הפעיל היה יותר חזק ויותר רעיל, ההדברה שבוצעה הייתה יותר יעילה, בד בבד הפגיעה בסביבה ובבריאות של שוכני הבית הייתה קטלנית הרבה יותר.

כיום, הדברה ירוקה של מזיקים נהייתה הסטנדרט בעולם ההדברות תוך שימוש בפרוטוקלי הדברה מחמירים וירוקים עבור כל המזיקים להם ניתן טיפול כיום, וזאת ללא פגיעה ביעילות ההדברה.

המינוח ירוק הפך למילת מפתח בכל תחומי החיים שלנו, כך שלא פלא שכטרנד עולמי המבטיח מוצרים איכותיים יעילים ובטוחים, גם תחום ההדברה נכנס לתמונה ומציע הדברה ירוקה של מזיקים תוך שימוש בחומרים ידידותיים לבריאות ולסביבה.

הדברה ירוקה

יתרונותיה של הדברה ירוקה

היתרונות בביצוע הדברה ירוקה על פני ההדברה הישנה והמוכרת ראויים לציון ובהחלט ניתנים להבחנה. מלבד שהם אינם מזיקים לבני אדם וחיות המחמד, חסרי ריח וידידותיים לסביבה, חומרי ההדברה הירוקה עשויים מחומרים מן הצומח ולא מצריכים תהליכי יצור יקרים ורעילים שפוגעים בסביבה גם כן.

חומרי ההדברה מן הצומח מיוצרים כך שהם יפגעו בצורה ממוקדת ביותר במזיק אלים הם מיועדים כך שניתן להכניס לחומרים חומר פעיל בכמות מזערית ולפגוע במזיקים בלבד. בנוסף, חומרים אלה מהיותם מיוצרים מן הטבע וללא חומרים סינתטיים מתפרקים ביתר מהירות, ולכן אינם משאירים חותם על הסביבה כמו הכימיקלים הרעילים האחרים.

מומחי הדברה ירוקה

כאשר בוחרים לבצע הדברה ירוקה, כדאי טיפה להכיר את שוק ההדברה המקומי כפי שהוא היום. חשוב להבין כי לא כל מדביר שמפרסם שימוש בחומרי הדברה ירוקים הוא בהכרח מדביר שמתמחה בהדברה ירוקה. רצוי ואף הכרחי ליצור קשר עם המדביר לפני שמזמינים אותו ולברר מהי ההסמכה שלו בכל הנוגע להדברה ירוקה, באילו חומרים הוא משתמש ולהתרשם מהידע והמקצועיות שלו בתחום.

אל תתפשרו ובררו כל פרט קטן, הבינו האם החומרים שהוא משתמש מאושרים על ידי משרד הבריאות ובדקו האם ההדברה מתאימה לבעיה הספציפית שלכם.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

העתיד הירוק כבר כאן

הדברה ירוקה בעולם אקולוגי בו המודעות לתעשיות ירוקות ולשמירה על הסביבה הולכת ותופסת תאוצה, גם פעולות מסורתיות שנדמה שאין מה לחדש בהם כמו הדברה, הולכות

קרא עוד »

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה הדברה ירוקה היא ללא ספק בטוחה הרבה יותר, ולעיתים אפקטיבית פי כמה מונים מאשר חומרי הדברה כימיים הקיימים בשוק כיום, וזה בין אם

קרא עוד »