הדברה לבניינים - עכברי העיר הדברות דואגים לשקט שלך ממזיקים!

הדברה לבניינים

הדברה לבניינים- למען השקט שלכם

כל מה שצריך וחשוב לדעת על שירותי הדברה לבניין

הדברה לבניין הוא שירות מקצועי המיועד למטרות הדברתם ו/או מניעת הימצאותם של חרקים, מזיקים ומכרסמים שונים בסביבת מבנה המגורים או מבנה המשרדים/עסקים. שירות זה מיועד לכל שטחי המבנה המשותף והוא מיושם תחת כללי בטיחות מחמירים שנועדו לשמור על בריאותם של דיירי המבנה וחיות המחמד השייכות לדיירי המבנה.

הדברה לבניינים

הדברת בניינים - כיצד?

שירותי הדברת מבנים ובניינים מיועדים למטרות טיפול או מניעה כנגד הימצאותם של כל סוגי המזיקים הנפוצים בסביבת המבנה, החל מתיקנים (ג'וקים) וקיני נמלים, דרך פרעושים ומעופפים שונים למיניהם ועד לעכברים, עכברושים וחולדות. לצורך כך, מיושמות מספר פעולות הדברה בכל שטחי המבנה המשותף שכל אחת מהן מותאמת לסוג המזיק המופיע בשטח המבנה.

פעולות ההדברה מיושמות בין היתר בשטח חניונים תת קרקעיים, מקלטים ומחסנים משותפים, חצרות וגינות, קווי צנרת ובורות ביוב, חדרי אשפה, חדרי מדרגות, גגות מבנים, מרזבים ונקודות ניקוז, פיר המעלית, לובי הכניסה ושטחים משותפים נוספים בסביבת המבנה.

חשוב לנו שתדעו: את פעולות ההדברה המיועדות למבנים ובניינים, מומלץ ליישם אחת לחצי שנה וזאת על מנת להבטיח לעצמכם טיפול נקודתי בכל סוגי המזיקים העלולים להופיע בשטח המבנה. כמו כן, חשוב שפעולות ההדברה השונות יתבצעו על ידי חברת הדברה מקצועית ומנוסה המתמחה בשירותי הדברה לבניין בהתאם להנחיות השונות של משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה.

הדברת מכרסמים בשטח מבנים - מה חשוב לדעת?

הימצאותם של מכרסמים בסביבת המבנה, מהווה מפגע בריאות ומטרד סביבתי והיא עלולה להוביל לנזקים בלתי הפיכים לתשתיות המבנה ושלד הבניין, לנוכח העבודה שמכרסמים כגון עכברים, עכברושים וחולדות, נוטים לכרסם כל דבר הנקרה בדרכם. פעולת הדברה של מכרסמים בשטח מבנים מיושמות באמצעות תמיסות רעילות כאלו ואחרות המפוזרות בנקודות שונים מתחת לפני הקרקע, לרבות, קווית צנרת ובורות ביוב, וזאת לנוכח העובדה שחל איסור מוחלט על פיזור רעלים במתקני המבנה. יחד עם זאת, נהוג להציב מלכודות עכברים ללא פיתיון רעיל באזורים שונים בשטח המבנה כגון: מקלטים, חניונים תת קרקעיים, גגות וכדומה.

פעולות מנע שיסייעו לכם להימנע מהופעת מזיקים ומכרסמים בסביבת המבנה

לצד פעולות ההדברה המיושמות בשטח המבנה באמצעות חברות הדברה מובילות בתחומן, קיימת חשיבות רבה לפעולות תחזוקה שוטפות המיושמות על ידי חברת האחזקה/וועד הבית. פעולות אלו נועדו לסייע במניעת הופעתם של כל סוגי המזיקים והמכרסמים לאורך זמן והם כוללים בין היתר: איתור ותיקון של נזילות מים בשטחים המשותפים, פינוי תכולות מיותרות מכל השטחים המשותפים, איטום סדקים בשלד המבנה, גיזום תקופתי של עצים, שיחים וכדומה, וכמובן, הקפדה יתרה על ניקיון שוטף של כל השטחים המשותפים.

עכברי הבית הדברות - מומחים בהדברת בניינים

אנחנו בחברת עכברי העיר הדברות, עוסקים ומתמחים במתן שירותי הדברה מכל סוג ובכל סדר גודל כבר למעלה מ-20 שנה, ובין היתר אנו מתמחים בהדברת בניינים ומבנים משותפים. 

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה ירוקה

הדברת מעופפים

הדברת מעופפים

הדברת מעופפים אין ספק כי בעונת הקיץ ישנה חשיבות מכרעת לתחום של הדברת מעופפים. אף אחד לא היה רוצה להתמודד עם נחיל של חרקים מעופפים,

קרא עוד »
הדברת תולעים

הדברת תולעים

הדברת תולעים אף אחד לא היה רוצה לגלות כי הוא חולק את הבית שלו עם סוגים שונים של תולעים. מדובר ללא ספק על אחד המזיקים

קרא עוד »
חומרי הדברה

חומרי הדברה

חומרי הדברה היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חומרי הדברה, שיכולים לסייע לכל אחד להיפטר מכל מיני המזיקים, העלולים לחדור לשטח הבית

קרא עוד »
הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים אנשים רבים מגלים להפתעתם כי זוג יונים חמוד החליט לקנן על אדן החלון שלהם, בתוך האדנית או מעל הקופסא של המזגן. אין

קרא עוד »
שירותי הדברה באיזור השרון

שירותי הדברה באיזור השרון

שירותי הדברה באיזור השרון היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המחפשים בנרות אחר שירותי הדברה באיזור השרון. אין ספק כי עונת הקיץ העלתה באופן משמעותי

קרא עוד »