הדברת כיני יונים

אנשים רבים מגלים להפתעתם כי זוג יונים חמוד החליט לקנן על אדן החלון שלהם, בתוך האדנית או מעל הקופסא של המזגן. אין ספק כי לראות גוזלים שרק הולכים וגדלים על בסיס יומיומי יכול להוות חוויה מיוחדת לכל המשפחה. אך ברגע שהיונים יעזבו את הקן, אתם עלולים להתחיל להתגרד ולגלות כי מדובר על כיני יונים, אשר עברו אליכם מהקן הנטוש. במקרים מסוג זה, יש צורך להזמין הדברת כיני יונים, במטרה להיפטר מהמטרד אחת ולתמיד. אנו בחברת עכברי העיר נשמח לסייע לכם להתמודד עם המצב ולהיפטר מכיני היונים בצורה המהירה, היעילה והבטיחותית ביותר. אנו נהנים משני עשורים של ניסיון בתחום ולא מעט לקוחות מרוצים.

הדברת כיני יונים

הדברת כיני יונים – מי בכלל זקוק לכך?

קודם כל, חשוב להבין כי כיני יונים אינן מסוכנות, אך מדובר ללא ספק על תופעה לא נעימה במיוחד. כיני היונים מגיעות מהיונים המקננות בקרבת הבית שלכם, מאחר והן נוטות להתרבות בצורה מהירה. כיני יונים עלולות להיות מסוכנות רק לאנשים הרגישים לעקיצות שלהן, דבר שעלול לגרור תגובה אלרגית. במקרים כאלו, חשוב להדביר את כיני היונים מוקדם ככל הניתן ולהבא להקפיד על הרחקת יונים, במטרה למנוע מהן לקנן בקרבת הבית. כיני יונים הינן חרקים קטנים הניזונים מהדם של העופות. הן נוטות להימשך לקנים של יונים, מאחר והן חשות את הפוטנציאל של ארוחה איכותית לאורך זמן. אך ברגע שהיונים עוזבות את הקן, הכינים מחפשות את הקורבן הבא שלהן. מדובר על חרקים קטנטנים בצע לבן או חום, אשר כמעט ולא ניתן לראות בעין. בדרך כלל הזיהוי מגיע בעקבות תחושת גירוד בקרב בני הבית לצד קן יונים ריק הנמצא בקרבת מקום.

הדברת כיני יונים – כיצד לעשות זאת נכון?

ההמלצה הראשונית היא לנקות היטב את הבית, על מנת לוודא כי הגירודים אינם נובעים כתוצאה מכרדית האבק. כדאי לדעת כי עקיצות כיני היונים אינן מותירות סימן בניגוד לפרעושים, פשפשים או יתושים, לכן מדובר על דרך נוספת לזהות את מין המזיק שתוקף אתכם. מומלץ להיעזר בשירותיה של חברת הדברה מקצועית ואמינה, שתוכל להציע לכם את הפתרון היעיל והמהיר ביותר. בדרך כלל, המדביר יבחר לרסס את הרצפות והחלונות של הבית ולהשתמש בחומר הדברה מיוחד שיוכל להשמיד גם את הכינים הבוגרות וגם את הביצים שלהן. חשוב לוודא עם המדביר כי הוא משתמש בחומר ההדברה היעיל ביותר הן לכינים והן לביצים וכמובן לבקש ממנו הנחיות מיוחדות לביצוע לפני ואחרי ההדברה. בדרך כלל, יש צורך להמתין כשלוש שעות לאחר ההדברה, לפני הכניסה לבית.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם הדברת כיני יונים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים אחריות מלאה על העבודה ומקפידים על שימוש בחומרי ההדברה היעילים והבטיחותיים ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הרחקת זוחלים, מאחר ומדובר על אחד השירותים החשובים והחיוניים ביותר בעונת הקיץ. כמעט כל מי שיש לו

קרא עוד »
הדברת חפרפרת

הדברת חפרפרת

הדברת חפרפרת לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הדברת חפרפרת, מאחר ומדובר על מכרסם שידוע בנזק העצום שהוא מסוגל ליצור בגינה הפרטית. הדבר נכון במיוחד

קרא עוד »