מצאתם דברים מכורסמים בבית? מה זה יכול להיות?

אם יש לכם בבית או בחצר עכבר או חולדה, כנראה שאתם צריכים להתחיל לפעול בנושא. אחד הסימנים הבולטים לכך שיש לנו במרחב הביתי עכבר או חולדה זה סימני כרסום. אלו יכולים להיות רהיטים מכורסמים, כבלים של חשמל או משקופים מכורסמים.

מצאתם דברים מכורסמים בבית? מה זה יכול להיות

קצת מידע חשוב וחיוני על מכרסמים

גם עכברים וגם חולדות פעילים לאורך כל השנה. יחד עם זאת, בזמן האביב, שמזג האוויר מתחיל מעט להתחמם, הם הרבה יותר פעילים. הבעיה עם מכרסמים היא שברוב המקרים לא מדובר אך ורק במכרסם אחד, אלא בכמה מהם.

מדוע יש לטפל במכרסמים ולא להזניח את זה?

גם השתן וגם הצואה של העכברים מאוד מסוכנים ויכולים להעביר לנו בני האדם מחלות. ברגע שאדם אוכל אוכל שעכבר נגע בו, הוא יכול לקבל כל מיני סוגים של מחלות כמו מחלות מעיים ועוד מחלות כמו עכברת וטיפוס. חשוב גם לדעת כי חולדות הרבה יותר מסוכנות מעכברים וזה משום שהן נושכות את בני האדם ואז צריך לקבל זריקת טטנוס. יש דרך להבחין האם מדובר בעכבר או בחולדה לפי המראה שלהם. חולדה פשוט הרבה יותר גדולה ויש לה זנב ארוך.

אז מה עושים?

יש לא מעט מוצרים הנמכרים בחנויות עשה זאת בעצמך“, שלא מחייבים רישיון מדביר. אם ניסיתם לשים מלכודות בכל מיני אזורים שזיהיתם שיש בהם גללים או סימנים של כרסום, אך מעל עשרה ימים אתם שמים לב שהבעיה נמשכת, או שיש הרבה מכרסמים באזור או שפשוט העכבר שנמצא אצלכם מאוד מתוחכם. דבר נוסף שמעיד על כמות גדולה של מכרסמים הוא כאשר זיהיתם את העכבר או החולדה במהלך היום.

כיצד מכרסמים מגיעים אלינו אל תוך הבית?

כדי ללכוד מכרסמים, הדבר הראשון שאנחנו צריכים לעשות הוא להבין את האזור שמספק להם גישה. ברוב המקרים הם מגיעים מהארונות שנמצאים מתחת לכיור כי אין שם אטימה מלאה והם עוברים דרך הצנרת. לפעמים יש מחילות מתחת לבניינים ויש מקרים שבהם המכרסמים פשוט נכנסים דרך החלון. יש כל מיני סוגים של פיתיונות ומלכודות שעוזרים ללכוד את העכברים וכאשר מדובר במכת מכרסמים, חייבים מדביר מקצועי. המדביר יגיע אליכם  הביתה, יבין את הגישה או את המסלול שהעכברים עושים וימצא עבורכם את הפתרון המתאים ביותר.

חושדים כי יש לכם בבית עכבר או חולדה? לא בטוחים כיצד אתם צריכים לפעול? חברת ”עכברי העיר“ בעלת ניסיון רב שנים בתחום ההדברות. המומחים שלנו מתמחים בלכידת עכברים וחולדות. שילוב בין ידע, ניסיון כלים מתקדמים – כל אלו הופכים אותנו לאחת החברות המובילות בתחום ההדברות בישראל. אנו נשמח לסייע לכם ולהחזיר את השקט והשלווה אל ביתכם. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בכל שאלה או בקשה.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים

הרחקת זוחלים לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הרחקת זוחלים, מאחר ומדובר על אחד השירותים החשובים והחיוניים ביותר בעונת הקיץ. כמעט כל מי שיש לו

קרא עוד »