הדברת נמלים בבית

הדברת נמלים בבית נחשבת לאחת מסוגי ההדברות הנפוצות ביותר בעונת הקיץ. הנמלים נוטות לחדור לתוך שטח הבית או הדירה ולייצר שורות ארוכות של פועלות, המחפשות אחר מקורות מזון אפשריים. ניתן כמובן להתנסות במגוון רחב של פתרונות הרחקה טבעיים, כמו למשל שימוש בציפורן, קינמון, אורגנו או כל צמח תבלין אחר, המשמש לצורך הרחקת נמלים וחרקים. אך בסופו של יום, כאשר מדובר על מושבה שלמה של נמלים שמחפשת לעצמה מכסה ומקורות מזון בתוך הבית שלכם, אין ברירה אלא לפנות לחברת הדברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירותי הדברה ברמה הגבוהה ביותר. אנו משתמשים אך ורק בחומרי הדברה מקצועיים ובטיחותיים, המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות. צוות המדבירים שלנו מחזיק ברישיון הדברה בתוקף ואנו מקפידים להעביר אותם השתלמויות מקצועיות, במטרה להבטיח לכם את השירות היעיל והאיכותי ביותר.

הדברת נמלים בבית

מה חשוב לדעת אודות הדברת נמלים בבית?

חשוב להבין כי על מנת להיפטר מהנמלים אחת ולתמיד, יש צורך להזמין שירותי הדברה מקצועיים. מי שמעוניין להפחית את הסיכון להופעת הנמלים בבית שלו, יכול לפזר על השיש או בתוך ארונות המטבח תבלינים שונים, כגון ציפורן וקינמון, הידועים ביכולת שלהם להרחיק נמלים. אך ברגע שהנמלים כבר פלשו לשטח הבית, לא כל כך פשוט להיפטר מהן. אומנם ניתן היום לרכוש ברשתות השיווק השונות לא מעט תרסיסים ופיתיונות רעילים עבור הנמלים, אך למעשה מדובר על פתרונות לטווח הקצר בלבד. רוב האנשים שינסו להשתמש בפתרונות הדברה ביתיים, יגלו להפתעתם כי לאחר זמן מה הנמלים נוטות לחזור. הדרך היחידה להיפטר מהנמלים היא באמצעות שימוש בחומרי הדברה חזקים ועוצמתיים יותר, אשר מצריכים רישיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הדברת נמלים בבית – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לדעת כי ניתן היום למצוא בארץ כ- 200 זנים שונים של נמלים. כדאי לדעת כי ישנו הבדל בהדברה של נמלי אש לבין הדברה של נמלים מסוג אחר, ולכן חשוב להיעזר בשירותיה של חברת הדברה מנוסה ומקצועית, שתדע להבדיל בין סוגי הנמלים ולהתאים לכל אחד מהם את פתרון ההדברה היעיל ביותר. כמו כן, חברת הדברה מקצועית תדע להדריך את בני הבית כיצד למנוע הישנות של המקרה, מאחר ועל מנת למנוע מהנמלים לחזור יש צורך לשמור על הבית נקי, ללא מקורות מזון זמינים. כמו כן, חשוב לאטום חריצים בקירות או ברצפה, על מנת למנוע חדירה של נמלים לתוך שטח הבית. כמובן שההדברה צריכה להתמקד לא רק בשיירות הנמלים אלא גם בקן עצמו, על מנת לפתור את הבעיה מהשורש.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירות מקצועי ויעיל של הדברת נמלים בבית. אנו נהנים מ- 20 שנה של ניסיון ולא מעט לקוחות מרוצים. להזמנות ולפרטים נוספים, צרו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הדברת עש

הדברת עש

הדברת עש היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של הדברת עש. אומנם על פני השטח העש נראה כפרפר תמים, שאינו עושה יותר מידי

קרא עוד »
הדברת עכבישים

הדברת עכבישים

הדברת עכבישים ישנם לא מעט אנשים שחוששים מעכבישים, מאחר ומדובר על חרק שלא כל אחד היה רוצה לפגוש בבית שלו. אומנם נכון כי רוב העכבישים

קרא עוד »
טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות אף אחד לא היה רוצה לגלות כי הוא נאלץ להתמודד עם אורחים לא רצויים בדמותם של טרמיטים בקירות הבית. אומנם הטרמיטים אינם נפוצים

קרא עוד »