הדברת עש

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של הדברת עש. אומנם על פני השטח העש נראה כפרפר תמים, שאינו עושה יותר מידי נזק, אך למעשה אין זה כך. מדובר על אחד המזיקים המוכרים והעקשניים ביותר, אשר עלול להתנחל בארון הבגדים של כל אחד ואחת. מדובר על מזיק שלא פשוט להיפטר ממנו, מאחר והוא נוטה לשרוד במגוון רחב של סיטואציות לא פשוטות. כדאי לדעת כי פרפר העש אינו יוצר שום סוג של נזק, אך הצאצאים שלו ניזונים מהבגדים האיכותיים שלכם. זחלי העש ניזונים מחומרים אורגניים כדי לשרוד, דבר שכמובן יוצר לא מעט הרס.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירותי הדברת עש באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר. אנו נהנים משני עשורים בתחום ולא מעט ידע וניסיון בנושא.

הדברת עש

הדברת עש – מדוע חשוב להקפיד על כך?

קודם כל, חשוב לציין כי ניתן היום למצוא זנים שונים של עשים, כאשר לכל סוג יש את המאפיינים הייחודיים עבורו. אחד הסוגים הנפוצים והמוכרים ביותר, הינו עש הבגד, שנוטה להתנחל בארונות הבגדים שלנו ולגרום ללא מעט נזק. עש זה ניזון מבגדים העשויים מצמר או מכותנה, ולכן אין זה מפתיע כי יכולות ההרס שלו גבוהות במיוחד. לא מעט אנשים נאלצו להחליף מלתחות שונות, מכיוון שהעש החליט לאכול סעודה מפנקת במיוחד וליצור חורים קטנים בכל הבגדים שלהם. לכן אין זה מפתיע כי כל מי שסובל מהאורח הלא רצוי הזה, יתעניין בתחום של הדברת עש. יש לזכור כי תהליך ההדברה חייב להתבצע אך ורק על ידי מדבירים מקצועיים ואיכותיים, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם תוצאות איכותיות והדברה בטיחותית.

הדברת עש – כיצד לעשות זאת נכון?

כל מי שנתקל בחורים קטנים בבגדים שלו או בנשלים ופקעות בארון שלו, חייב להתחיל לחשוד בהימצאותו של אורח נוסף בבית. חשוב לציין כי בשלב הזה מומלץ להזמין למקום חברת הדברה מנוסה ומקצועית, על מנת לזהות את סוג החרק שהשתכן בארון שלכם ולהציע פתרון יעיל ומהיר לבעיה. מי שיבחר לדחות את הטיפול בבעיה עלול למצוא את עצמו עם כמויות עצומות של עש ומעט מאוד בגדים ללא חורים. מדבירים מקצועיים ואיכותיים יידעו בדיוק באילו חומרי הדברה להשתמש, על מנת להבטיח לכם ארון נטול עש. כמו כן, חברת ההדברה אמורה לספק הנחיות ברורות להתנהלות לאחר ההדברה, במטרה למנוע את הישנות הבעיה. למשל, חשוב לשמור את ארון הבגדים פתוח ומאוורר, מאחר והעש נוטה להעדיף מקומות סגורים וחשוכים יותר. כמו כן, חשוב לכבס את הבגדים הנגועים בעש בטמפרטורה גבוהה, על מנת למנוע הדבקה של בגדים נקיים.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לסייע לכם להיפטר מעש הבגדים בצורה היעילה והמהירה ביותר. אנו מספקים שירותי הדברת עש ונהנים משנים של ניסיון בתחום. לפרטים והזמנות צרו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הדברת עש

הדברת עש

הדברת עש היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של הדברת עש. אומנם על פני השטח העש נראה כפרפר תמים, שאינו עושה יותר מידי

קרא עוד »
הדברת עכבישים

הדברת עכבישים

הדברת עכבישים ישנם לא מעט אנשים שחוששים מעכבישים, מאחר ומדובר על חרק שלא כל אחד היה רוצה לפגוש בבית שלו. אומנם נכון כי רוב העכבישים

קרא עוד »
טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות אף אחד לא היה רוצה לגלות כי הוא נאלץ להתמודד עם אורחים לא רצויים בדמותם של טרמיטים בקירות הבית. אומנם הטרמיטים אינם נפוצים

קרא עוד »