הדברת עכבישים

ישנם לא מעט אנשים שחוששים מעכבישים, מאחר ומדובר על חרק שלא כל אחד היה רוצה לפגוש בבית שלו. אומנם נכון כי רוב העכבישים בארץ אינם ערסים, אך הנשיכות שלהם עלולות להיות כואבות ואף מסוכנות עבור אנשים שרגישים לכך. לכן אין זה מפתיע כי לא מעט אנשים מתעניינים בשירות של הדברת עכבישים, מאחר ולא לכל אחד מתאים להתעורר בבוקר ולגלות אורחים לא קרויים בחדר השינה שלו. חשוב כמובן להיעזר בשירותיה של חברת הדברות מקצועית ואמינה, שמתמחה בתחום מזה שנים.

אנו בחברת עכברי העיר מתמחים בתחום של הדברת עכבישים יותר מ- 20 שנה. אנו מקפידים לעבוד אך ורק עם מדבירים מקצועיים ומיומנים, בעלי רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה.

הדברת עכבישים

הדברת עכבישים – מה חשוב לדעת בנושא?

קודם כל, כדאי לדעת כי העכבישים אינם נחשבים לחרקים, מאחר ויש להם 8 רגליים, ולכן הם משויכים לקבוצת פרוקי הרגליים. העכבישים אינם מסוגלים לעוף, אך באמצעות השימוש בקורים שלהם, הם מסוגלים לעבור במהירות ובקלילות ממקום אחד למשנהו. כדאי לדעת כי העכבישים נוהגים להשתמש בקורים שלהם על מנת לטוות מלכודות, במטרה לתפוס חרקים. לכן לא מעט אנשים יעדיפו שלא לפגוע בעכבישים החולקים עימם את חלל המגורים, מאחר והעכבישים נחשבים למועילים מבחינת הרחקת חרקים. עם זאת, ישנם אנשים הסובלים מפוביה קשה מעכבישים, דבר שללא ספק אינו מאפשר להם לחלוק את החדר שלהם עם עכבישים, למרות התועלת שלהם בלכידת חרקים. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ להזמין למקום חברת הדברה מקצועית ואמינה, שתוכל להדביר את העכבישים אחת ולתמיד.

הדברת עכבישים – נקודות חיוניות שכדאי להכיר מראש

כדאי לדעת כי ניתן להשתמש בסוגים שונים של הדברות, על מנת להיפטר מהעכבישים שפלשו לביתכם. בחלק מהמקרים למשל, יש צורך לרסס את הבית בחומר הדברה, דבר שכמובן יצריך יציאה מהבית למשך מספר שעות. לעומת זאת, ישנן שיטות הדברה שאינן מצריכות שימוש בחומרי הדברה, מאחר והמדביר יכול לעשות שימוש במלכודות ייעודיות. רק מדביר מנוסה ומיומן יוכל להגיע לביתכם ולבחור את שיטת ההדברה היעילה והמתאימה ביותר לתנאי השטח ולכמות העכבישים הקיימים במקום. חשוב להימנע מלנסות ללכוד את העכבישים בצורה עצמאית, מאחר ורוב העכבישים לא ינשכו אתכם ללא סיבה, אך הם בהחלט מסוגלים לנשוך בתור הגנה עצמית. לכן מומלץ לחכות למדביר מקצועי, במטרה להימנע מהרפתקאות מיותרות.

אנו בחברת עכברי העיר נשמח לספק לכם שירות של הדברת עכבישים. אנו נהנים מוותק וניסיון של מעל שני עשורים בתחום ואנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי הדברה העומדים בתקנים המחמירים ביותר. שיטות ההדברה שלנו נחשבות למתקדמות ולמשוכללות ביותר, מאחר והמדבירים שלנו עוברים השתלמויות מקצועיות על בסיס קבוע. אנו נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום של הדברת עכבישים וכמובן לספק פתרון יעיל ומהיר לבעיה. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

הדברת עש

הדברת עש

הדברת עש היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שמתעניינים בתחום של הדברת עש. אומנם על פני השטח העש נראה כפרפר תמים, שאינו עושה יותר מידי

קרא עוד »
הדברת עכבישים

הדברת עכבישים

הדברת עכבישים ישנם לא מעט אנשים שחוששים מעכבישים, מאחר ומדובר על חרק שלא כל אחד היה רוצה לפגוש בבית שלו. אומנם נכון כי רוב העכבישים

קרא עוד »
טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות

טרמיטים בקירות אף אחד לא היה רוצה לגלות כי הוא נאלץ להתמודד עם אורחים לא רצויים בדמותם של טרמיטים בקירות הבית. אומנם הטרמיטים אינם נפוצים

קרא עוד »