הדברה בגבעתיים

מחפשים מדביר מוסמך בגעתיים?

הקיץ בפתח ואיתו האורחים הלא רצויים בלשון המעטה. לא קיימים אנשים רבים שחובבים מזיקים בין היתר מעופפים וזוחלים וכדי למגר את התופעה, יש לבצע הדברה. יש מי שמבצע הדברה באופן קבוע פעם בשנה ויש מי שמחכה לראות את המעופף/הזוחל / החרק ושות' על מנת להזמין את המדביר. כך או אחרת, הדברה היא לא תחביב וכך יש להתייחס אליה. על המדביר שמבצע את ההדברה להיות בעל רישיון להדברה ובעל היתרים לביצוע ההדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה וזאת על מנת לשמור על בריאותכם ובריאות בני משפחותיכם, גם אלו שהולכים על 4.

אם אתם מתגוררים בגבעתיים וגם אתם מחפשים הדברה בגבעתיים בחרו במדביר מקצועי בלבד, כך תחסכו לעצמכם אי נעימויות בהווה ובעתיד הקרוב.

הדברה בגבעתיים

מה כוללת הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים כוללת בין היתר הדברת חולדות, נמלים, מקקים, פשפשים ופרעושים, הדברת טרמיטים, צרעות ועכברים ואף הרחקת יונים. כל אחד מהמודברים שצוינו מעלה, עלולים להוות מפגע תברואתי וזאת בנוסף לאי נעימות הטבעית שכל אדם חווה במפגש הראשון עימם. בכדי שההדברה תהיה איכותית, על המדביר להשתמש בחומרים בעלי תו תקן מטעם המשרד להגנת הסביבה – כך ניתן יהיה להיות סמוכים ובטוחים שלא יגרם נזק לדרי הבית. עוד חשוב שהחומרי הדברה יהיו ללא ריחות חריפים שמפרים את שלוות בני הבית וכמובן שחשוב שהמדביר יהיה אדיב, שרותי ואמין.

כמה עולה לבצע הדברה בעיר גבעתיים

עלות ההדברה משתנה בהתאם למספר קריטריונים והעיקרי בהם הוא סוג המזיקים. יהיה זה שונה להדביר בית עם מזיקים ולהדביר קן של צרעות ונמלי אש שפלשו לבית. אופי העבודה הוא שיקבע את העלות המשוערכת. עוד לפני שמגיע המדביר אל מקום ההדברה, אתם יכולים לקבל ממנו אומדן לגבי המחיר אותו תשלמו. פרמטר נוסף שיקבע את פערי המחיר הוא גודל האזור שיש להדביר, אין ספק כי בית המסתכם בשני חדרים יהיה זול יותר להדביר ביחס לבית 5 חדרים ומרפסת וכן הלאה.

מתי נכון לבצע הדברה

הדברה בגבעתיים יש לבצע אחת לשנה בעיקר אם מדובר בהדברת מקקים. כל עוד תדאגו לבצע את ההדברה בתאריך ספציפי בשנה, כך תיהנו מסביבה נקייה לכל אורח השנה ומקקים לא יראו בסביבותיכם. שימו לב לתאריך המקור בו בצעתם הדברה ובהתאם המשיכו לבצע הדברה בכל שנה קלנדרית ובסביבות תאריך המקור.

היה ומדובר בהדברת חולדות, יונים, צרעות וכיוצא בהם, את ההדברה יש לבצע רק במקרים בהם הם מגיעים לבקר, אלא אם הביקורים שלהם הם תדירים, אזי יש לבצע בדיקה מוקפדת ולברר מדוע הם מגיעים לפרקים קצרים ולבדוק האם הם בנו קן (במקרה של הצרעות) וכיוצא בזאת. עוד ישנם מזיקים שכנגדם ניתן לבצע פעולת מנע לרבות יונים – ככל ותבצעו פעולות מקדימות, כך הם ימנעו מהגעה אל פתח ביתכם וסביבת המגורים שלכם.

למידע נוסף צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה ובקשה.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה