הדברה ברחובות

מחפשים מדביר מוסמך ברחובות?

הדברה היא הליך חשוב מאוד ובעיקר עבור מי שסובל באופן קבוע ומטריד ממזיקים שונים ובין היתר: מקקים, זבובים, יתושים, דבורים צרעות ועוד. אין ספק כי שמירה על ניקיון וכללים מוגדרים כגון: סגירת פחים, שמירה על סביבה נקייה (ללא זבל ברצפה) ואף יבוש מקורות מים, יסייעו למיגור התופעה, אך לא תמיד זה יעלים אותה כליל. אם גם אתם סובלים ממזיקים שונים שמפרים את שיגרת יומכם ומדירים שינה מעינכם, זה הזמן להזמין הדברה ברחובות, בתל אביב, בגבעתיים רמת גן וכל מקום אחר בארץ.

מפת רחובות

כמה עולה הדברה

עלות ההדברה משתנה בהתאם לסוג המזיקים מהם אתם סובלים ובהתאם למורכבות הבעיה. ככל ואתם זקוקים לשרותיו של מדביר מקצועי, עליכם לפנות אליו עם הבעיה ולקבל ממנו הצעת מחיר מדויקת. עליכם לקחת בחשבון כי עלות הדברת מקקים בביתכם תהיה שונה מעלות מיגור קן צרעות בשכונה בה אתם מתגוררים. עוד העלות תשנה בהתאם לגודל הבית שעליכם להדביר, תילקח בחשבון העובדה שיש / אין בביתכם גינה וכיוצא בזאת. שימו לב במהלך בחינת הצעות המחיר השונות, יהיה עליכם לבחון את סוג חומרי ההדברה בו משתמש המדביר ולוודא כי החומרים אינם פוגעים בבריאות או חלילה בחיי אדם.

כיצד בוחרים מדביר

בחירת המדביר אינה מורכבת, אך רצוי שתתבצע בצורה מקצועית ויסודית. בחירה במדביר לא מקצועי עלולה (וקרה כבר בעבר בישראל) לעלות לכם בחיי אדם. עליכם לבדוק בין היתר את מקצועיותו של המדביר, לוודא כי הוא מחזיק ברישיון כחוק, שהוא משתמש בחומרי הדברה שמאושרים על ידי משרד הבריאות (לא כאלו שהוא בחר לייבא בעצמו). נכון, למחיר יש פקטור משמעותי בבחירתו, אך זכרו כי לעיתים ובטח כשמדובר על בריאותכם, נכון להשקיע מעט יותר (לפחות במחשבה) ולבחור במקצועיות על פני המחיר.

כל כמה זמן נכון לבצע הדברה

ההמלצה הגורפת לביצוע הדברה ברחובות, (בעיקר אם מדובר על מקקים) היא אחת לשנה ורצוי לקראת הקיץ, אך כל עוד אתם לא סובלים ממזיקים, אין צורך לבצע הדברה. מזיקים מגיעים לבקר אתכם? התדירות עולה ככל ואתם דוחים את ההדברה? הזמינו כבר היום מדביר שימגר לכם את התופעה המטרידה. שימו לב כי מזיקים לא רק מטרידים ומעצבנים, הם גם גורמים לבעיות בריאותיות לא מבוטלות ובטח אם אתם אלרגיים לעקיצות כגון עקיצות יתושים, דבורים, צרעות ועוד.

לסיכום: היה ואתם סובלים ממזיקים כאלו ואחרים והיה והם מדירים שינה מעינכם, אל לכם לדחות את הקץ, הזמינו מדביר ויפה שעה אחת קודם. קחו בחשבון כי בעונת הקיץ המזיקים נוהגים לתת אותותיהם כמעט בכל בית ולמדבירים עבודה רב. על מנת לשריין לכם מקום אצל המדביר, רצוי ליצור איתו קשר לפני העומס של תקופת הקיץ, אחרת תתבקשו לעיתים להמתין ואין זה נוח כשהמזיקים כבר מבקרים ומציקים.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה