הדברה במרכז

מחפשים מדביר מוסמך באזור המרכז?

הקיץ הגיע ואיתו מגיעים גם מינים רבים של מזיקים לא רצויים או סתם כאלו שלא תרצו לפגוש בבית שלכם… על מנת לצלוח את התקופה ולהיות בראש שקט, מומלץ מאוד להזמין הדברה מקצועית ולדעת להכין את ביתכם לקיץ. בשורות הבאות אנחנו רוצים להעניק לכם מידע חשוב בכל הנוגע להדברה ביתית ומידע שחשוב שתדעו טרם הזמנת המדביר… הצטרפו אלינו ויחד תהיו מוכנים וערוכים להדברה…

הדברה במרכז

מכינים נכונה את הבית לקראת ההדברה

יש מעט פעולות אותן תצטרכו לבצע טרם הגעת המדביר. פעולות אלו יסייעו לתהליך הדברה מהיר ונכון יותר כמו גם מקצועי ומקיף יותר. אין ספק כי לכל סוג הדברה יש תהליך הכנה שונה אך בגדול ועל פי שכיחות נסקור את ההדברה הפופולארית ביותר והיא הדברת נמלים ותיקנים;

הפועלות אותן יש לבצע הן:  שטיפת הבית טרם ההדברה ופינוי השיש. יש להשאיר את השטח נקי וסטרילי ככל האפשר על מנת שחומר ההדברה יגיע לכל מקום ולכל פינה. כמו כן, יש להרחיק את כל הציוד הצמוד לקיר כ- 30 ס"מ מהקיר (בין היתר: מיטות, ספות, שידת טלוויזיה וכל מה שניתן. דבר נוסף אותו מומלץ וחשוב מאוד לעשות הוא להרים מהרצפה את החפצים ובעיקר משחקי ילדים, שטיחים וכדומה.

הדברה – כמה זמן?

כל סוג הדברה מחזיק לזמן שונה, להלן סקירה מהירה על פי סוגי ההדברות השונים:

  • תיקנים והדברה אורגנית – לרוב ההדברה מחזיקה כשנה שלמה.
  • מכרסמים והדברת נמלים – הדברה זו מחזיקה כחצי שנה.
  • פשפשים  – הדברה זו מחזיקה מעל חצי שנה לערך.
  • טרמיטים – הדברה זו ארוכה יותר ומחזיקה כשנתיים.

הדברה עם בעלי חיים

אחת השאלות הנפוצות ביותר והמובנות ביותר היא האם אפשר לעשות הדברה כאשר יש לי בעל חיים בבית? ובכן התשובה היא בהחלט כן! יחד עם זאת לכל סוג הדברה יש לדאוג להשאיר את בעל החיים מחוץ לבית למשך זמן שונה ואין זה משנה באם מדובר על הדברה במרכז / אזור המרכז או בצפון הארץ, להלן:

  • הדברת נמלים, תיקנים, טרמיטים – כיום תודות לשכלול חומרי ההדברה מדובר בשהייה של כשעה רחוק מהבית.
  • הדברה אורגנית – כמו ההדברה לעיל, זמן שהייה של כשעה מחוץ לבית.
  • הדברת פשפשי המיטה – הדברה ארוכה יותר ומשך השהייה הינו מעל 5 שעות בו על בעל החיים להיות רחוק מהבית.
  • הדברת מכרסמים – בהדברה זו בעל החיים אינו צריך לצאת מהבית ולא נשקפת לו סכנה.

אצלנו בעכברי העיר, הניסיון מדבר בעד עצמו וחשוב לנו להדגיש כי אנחנו קיימים מעל 20 שנים בשוק ואנו מעניקים פתרון וסיוע עבור כל סוגי המזיקים הקיימים לצד הענקת אחריות ללקוח בכל הקשור אל הדברה במרכז / אזור המרכז. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע המתמחים בתחום ההדברה ואנו דואגים לקבל את ההכשרות המתאימות ולעשות שימוש בחומרים הטובים ביותר.

אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו וליהנות משירות מהמעלה הראשונה ולדעת שהגעתם למקום הנכון. אל תחכו למזיק הראשון, הדבירו מראש. הטלפון שלנו הוא 03-6325424 ואנחנו מחכים לשיחתכם.

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה