הדברת חולדות

הדברת חולדות

מה ניתן לעשות?

חולדות זה עניין לא פשוט שיש לטפל בו באופן מיידי!
בעזרת איש מקצוע מומחה ומנוסה בתחום ההדברות, ניתן  לבצע הדברת חולדות / הדברת עכברושים עם כלים המותאמים לכך.
שיטות הדברת חולדות כיום השתפרו וחומרי ההדברה הם ידידותיים לסביבה, כך שהשימוש שנעשה בהם כמובן אך ורק ע"י מדביר חולדות מקצועי אשר גם פותר את הבעיה וגם לא מזיק לסביבה.

הדברת עכברושים
הדברת עכברושים

שזה משהו מאד חשוב. חומרי הדברה אורגנית מן הטבע הם בהחלט אופציה נפלאה לשימוש נכון ובטיחותי אשר מספק את המטרה ובזה מסייע להפיג את כל המכרסמים המזיקים מעלינו.

(3)דברים שחשוב לדעת על הדברת חולדות

המפגש בניכם לבין החולדה הוא לא ממש ידידותי וכעת כל שנותר זה לבקש ממדביר חולדות מקצועי מנוסה ומהיר שיפתור את בעיית המכרסמים, אך לפני הכל חשוב מאד לבדוק מספר דברים

עכברי העיר הינה חברה בעלת מוניטין בתחום ההדברה והיא מבצעת מגוון שירותי הדברה כגון:
הדברת חולדות / הדברת עכברושים, הדברת עכברים, הדברת תיקנים, הדברת מזיקים ועוד. צוות מנוסה, יעיל המספק ללקוח בית נקי ללא חולדות ומכרסמים.

למה בעצם להדביר חולדות?

לחולדות יש יכולת גבוהה של העברת מחלות ולא רק, מנהג הקינון שלהן וחפירת המחילות שלהן יכולים לפגוע במבנה של בניין שלם. הן חמקניות, מהירות ולא תמיד ניתן לראותן כאשר האוכלוסייה שלהן בבניין קטנה. החולדה יודעת לטפס לגובה ואפילו לצלול, לכן, קשה להערים עליה, רק חברת הדברת חולדות מקצועית בעלת רשיון והסמכה יכולה להדביר חולדות באופן מוחלט.

כל התשובות שחיפשת על הדברת חולדות

מה הסימנים שחולדות התנחלו אצלי בבית?

הסימן הכי ברור להתפשטות חולדות הוא בעצם למצוא חולדה מתה או לראות חולדה חיה שעוברת על פני השטח. החולדות מעדיפות להתחבא אם יש להן איזור מאוד גדול, לכן אם חולדה נראתה סביר להניח שההתפשטות של החולדות כבר קיימת. כאשר איזור המחיה שלהן נהיה קטן עקב התרבות, החולדות נאלצות לצאת מהקן שלהן וכך נוכל לזהות בקלות ובמהירות את התפשטות החולדות באיזור.

גללים של חולדות זו גם אינדיקציה מובהקת לכך שיש חולדות בבניין שניזונות טוב מאוד. החולדות נוהגות אף להשאיר סימני בוץ וגריז לאורך הקירות וגם על הרצפות.החולדות זקוקות לשייף תמיד את השיניים שלהן, ולכן הן מכרסמות כמעט כל דבר שבא ליד – חוטי חשמל, צנרת, פלסטיק, ניילונים, עץ ואוכל. אז אם אתם מוצאים פירות או ירקות מכורסמים, או כרסומים במשקופים בכלל – כדאי לקרוא למדביר ויפה שעה אחת קודם!

הבנתי, אבל… האם יש סיכון בריאותי אם לא אטפל בהתפשטות החולדות?

נשיכות של חולדות ושריטות על ידן יכולות להעביר מחלות ואף חום גבוה. השתן של החולדות אחראי על הפצת לפטוספירוזיס אשר גורם לנזק בכליות ובכבד. הסיבוכים האפשריים הם בעיות בעורקים וקריסת כבד.כוריאומנינגיאס לימפוצטית (LCMV), מחלה ויראלית מדבקת מועברת על ידי רוק ושתן של חולדות. ישנם אנשים אשר סובלים ממחלה זו לאורך זמן. אחת המחלות ההיסטוריות והמסוכנות ביותר שהופצו על ידי חולדות היא מחלת הדבר הידועה גם בשם "המגיפה השחורה". מחלת הדבר התחוללה, כאשר אנשים ננשכו על ידי פשפשים של חולדות, והרגה מליוני אנשים. חוץ מדבר, חולדות מעבירות גם את מחלת הטיפוס וגם את וירוס האנטה כך שניתן להסיק שהמצאות חולדות בקרבת האדם אינה בריאה בכלל!

וואו! אוקיי, אז מה עלי לעשות?

במקרה של התפשטות חולדות הכי כדאי להזמין חברת הדברת חולדות מקצועית, עם רשיון והסמכה להדברת חולדות. אם אתה ממש מתעקש לנסות לטפל בבעיה ישנן כל מיני מלכודות אשר נועדו לתפיסת חולדה בודדת, אך אין מענה להשמדת התפשטות החולדות כך שמשחק התופסת איננו יעיל. בנוסף, חולדות שמות לב כאשר מניחים חפצים בלתי רגילים בשביל שבו הן רצות מה שמשאיר הרבה מלכודות ריקות ולא אפקטיביות בעליל. לכן, לסיכום,  התקשר מייד והזמן חברת הדברה מקצועית, בעלת רשיון והסמכה לטיפול בהתפשטות של חולדות.

מאמרים אחרונים בנושא הדברת מזיקים

לסביבה נקייה ממזיקים חייגו 03-6325424 או השאירו פרטים

מאמרים אחרונים בנושא הדברה